czwartek, 2 kwietnia 2020

Pinki Przypinki - Podziękowania dla firmy + Kilka słów o praktycznych gadżetachDzień Dobry.

Dziś przychodzę do Państwa z kolejną recenzją rzeczy jakie dostałam na spotkaniu blogerek. Tym razem nie wiem jak opisać te rzeczy więc napiszę jak umiem.
Zdjęcia znów mi się blokują.
Kurczę nie wiem co źle robię z tym blogiem.
Jak wróci znów wszystko do normy to zdjęcia dodam.
Dziękuje firmie za zaufanie,za piękne gadżety,praktyczne gadżety.
Osobiście lubie takie rzeczy które są małe a przydatne.Dostałyśmy od firmy różne gadżety takie jak czyścik do telefonu,kalendarz,lusterko czy też magnes na lodówkę.Są to gadżety wykonane z bardzo dobrego materiału.
Magnes pięknie prezentuję się na  lodówce,lustereczko jest małe,poręczne z pięknym napisem w tyle,mam go zawszę przy sobie bo trzymam je w torebce,w specjalnym opakowaniu żeby się nie rozbiło.Czyściki mają dobry materiał do czyszczenia telefonów,są małe więc zawszę można mieć je pod ręką.
Oprócz telefonów można użyć też tych czyścików do okularów.Kalendarz jest na magnesie więc wisi u mnie na lodówce,dzięki czemu codziennie wiem jaki jest dzień.Jest na tyle mały a jednocześnie duży że zajmuję mało miejsca na lodówce,ale można też coś małego na nim zapisać jak np wizyta u lekarza .
Jestem bardzo zadowolona z takich gadżetów.


Np kilka słów o kalendarzu :
Kalendarze Magnetyczne na lodówkę MAKRO

Kalendarz magnetyczny na lodówkę MAKRO: plecki karton 250 g, rozmiar 225 x 148 mm, druk cyfrowy CMYK full color, wydruk uszlachetniony folią błysk, kalendarium  jeden miesiąc na stronie + 2 miesiące na dole, rozmiar  100 x 115 mm, podkład magnetyczny 1,1 mm grubości,
Na stronie można zamówić takie rzeczy jak np : Dziękuje firmie za zaufanie.
Państwa zapraszam na stronę firmy PINKI PRZYPINKI 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza